A stúdió csendjében hirtelen megfagyott az idő. Palik László láthatóan meglepődött, és egy pillanatra megtorpant. A Legyen ön is Milliomos izgalmas fordulata helyett most valami egészen más zajlott a háttérben.
Mennyire kemény ez. Minden ki azt hitte, hogy minden rendben lesz.
Palik László számára is különleges élményt jelentett Domonkos, a Legyen Ön is milliomos! című műsor egyik résztvevője. A sokdiplomás fiatalember, aki mindig is figyelt a megérzéseire, úgy jutott el a 10 milliós kérdéshez, hogy még rendelkezett segítséggel. Ám egy operettes kérdés végül megtréfálta őt – pedig még Palik Lászlónak sem volt megoldása a helyzetre!
Domonkos lenyűgöző ütemben közelítette meg a milliókat a Legyen Ön is milliomos legutóbbi epizódjaiban. Szerdán este már a 10 millió forintos kérdés várta. Egy operett témájú feladvány került terítékre, ám a játékos azonnal őszintén elmondta, hogy nem igazán rajong ezért a műfajért. Kiderült, hogy gyerekkorában számos előadást látott, mivel édesapja igazi operett-rajongó volt.
Domonkos végül arra az elhatározásra jutott, hogy Palik Lászlótól kér segítséget, ám hamarosan nyilvánvalóvá vált, hogy a műsorvezető sem igazán mozog otthonosan ebben a kérdésben.
Osztottak-szoroztak, de nagyon nem kerültek közelebb a jó válaszhoz. Domonkos a megérzéseire hallgatott és Zórikát jelölte be.
Olga volt a helyes válasz, ami miatt a nyeremény 10 millióról 2 millióra csökkent. Palik László arca mindent elárult, a csalódottságát egy pillantás alatt le lehetett olvasni. Kifejezte, hogy mennyire frusztráló számára, hogy nem tudott segíteni a versenyzőnek. Ennek ellenére a versenyző megnyugtatta őt, hogy nem bánja, és így is rendkívül elégedetten indul haza.
Bár a 10 millió sajnos elszállt, a 2 millió forintos nyeremény azonban Domonkos zsebében landolt, így ezzel az összeggel távozott a "Legyen Ön is milliomos!" stúdiójából.


